Brak wyników
FAQ.
Szukaj.
Wyszukaj interesujące Cię tematy wśrod pytań i odpowiedzi
Jak zgłosić udział w konferencji?
Aby zapisać się na konferencję, należy wypełnić formularz zgłoszeniowy dostępny na stronie www.kongres-zaburzeniasi.pl w zakładce „Weź udział”. W przypadku problemów prosimy wysłać wiadomość e-mail pod adres konferencje@forum-media.pl z informacją o chęci wzięcia udziału w konferencji.
Co zrobić, kiedy nie otrzymałem potwierdzenia przyjęcia mojego zgłoszenia?
Po wypełnieniu formularza zgłoszeniowego automatycznie generuje się potwierdzenie przyjęcia zgłoszenia, jeśli takie potwierdzenie nie pojawi się, to prosimy o kontakt mailowy z Biurem Obsługi Klienta (konferencje@forum-media.pl) i zgłoszenie problemu.
Czy jest możliwość otrzymania dodatkowych rabatów na konferencję?
Czy przy mnogim zgłoszeniu mogę liczyć na zniżkę?
  • 3 osób – organizator udzieli 10% rabatu,
  • 4 osób – organizator udzieli 15% rabatu,
  • 5 osób – organizator udzieli 20% rabatu,
W przypadku jednorazowego zgłoszenia powyżej 5 osób możliwa jest indywidualna negocjacja cen uczestnictwa. W tej sprawie należy się skontaktować z Biurem Obsługi klienta tel. (61) 66 55 774 lub drogą mailową pod adres konferencje@forum-media.pl
Co zrobić po otrzymaniu faktury proformy?

Przed konferencją wysyłana jest do uczestników faktura proforma, którą można opłacić, ale nie jest to wymagane do uzyskania dostępu do transmisji online konferencji. Kolejna faktura wysyłana jest po konferencji. Uczestnicy, którzy nie opłacili proformy, są zobowiązani do opłacenia faktury wysłanej po konferencji.

Kiedy muszę zapłacić za udział w konferencji?
Za bilet można zapłacić na podstawie faktury proformy przed rozpoczęciem konferencji lub faktury VAT wysyłanej do uczestników po konferencji. 
Jak wprowadzić zmiany w danych podanych do faktury?
Wszelkie zmiany dotyczące danych podanych do faktury należy wysłać drogą mailową pod adres konferencje@forum-media.pl. Zmiany zostaną wprowadzone w ciągu 48 h.
Czy mogę zrezygnować z udziału w konferencji?
Uczestnik ma prawo zrezygnować z konferencji w terminie do 30 dni przed datą konferencji. Osoba, która zapisała się na konferencję i nie zrezygnowała z udziału w terminie do 30 dni przed datą konferencji, zostanie obciążona kosztami. Uczestnik otrzyma w wersji elektronicznej materiały konferencyjne oraz prezentacje multimedialne, na których udostępnienie zgodzi się prelegent.
Chcę zmienić nazwisko uczestnika konferencji?
Aby zmienić dane uczestnika konferencji, należy wysłać wiadomość mailową pod adres konferencje@forum-media.pl. W wiadomości proszę podać dane, jakie mają zostać zmienione, oraz numer klienta lub nazwę podmiotu zgłaszającego.
 

Brak wyników