Brak wyników
BEZPŁATNY WEBINAR
Klucz do wczesnej interwencji sensorycznej

Jak wspierać rozwój
psychofizyczny dziecka od
wczesnych etapów życia?

Prowadząca: Katarzyna Czech

Magister Fizjoterapii. Nauczyciel Zintegrowanej Edukacji Wczesnoszkolnej i Wychowania Fizycznego.

23.04.2024 r. | godz. 18:00
Oglądaj
 
23.04.2024 r.,
godz. 18:00
Webinar
live
Bezpłatny
udział

Webinar poświęcony wczesnej interwencji sensorycznej, z którego dowiedz się, jak wspierać rozwój psychofizyczny maluchów już od pierwszych etapów życia. Nasza prelegentka, ekspertka w dziedzinie integracji sensorycznej, omówi skuteczne metody stymulowania zmysłów oraz wspierania zdolności motorycznych poprzez oddziaływanie na konkretne bodźce sensoryczne. Dowiesz się również, jak pomóc małym dzieciom w samoregulacji, czyli radzeniu sobie z emocjami i stresem.

Dlaczego warto zapisać się na webinar?

  • Wczesna diagnoza i terapia: Będziesz mógł dostosować terapie i działania już na wczesnym etapie, co może znacząco wpłynąć na rozwój dziecka.
  • Skuteczność terapii: Poprzez stymulowanie zmysłów i odpowiednie oddziaływanie na bodźce sensoryczne, możesz pomóc dziecku w osiągnięciu lepszej samoregulacji, poprawie zdolności motorycznych oraz ogólnego funkcjonowania.
  • Wiedza o rozwoju małego dziecka: Poznanie mechanizmów działania bodźców sensorycznych pozwoli Ci lepiej zrozumieć procesy rozwojowe u dzieci. To umiejętność, która może być nieoceniona w Twojej pracy.
  • Każde dziecko jest inne: Indywidualne podejście do terapii jest kluczem do sukcesu. Dlatego warto zgłębić temat wczesnej interwencji sensorycznej i wykorzystać tę wiedzę w codziennej pracy z maluchami.

 

 

Nie przegap tej unikalnej okazji!
Zapisz się już dziś!

Oglądaj

Poznaj prowadzącą:

KATARZYNA CZECH

Magister Fizjoterapii. Nauczyciel Zintegrowanej Edukacji Wczesnoszkolnej i Wychowania Fizycznego.

Absolwentka studiów podyplomowych z Oligofrenopedagogiki z Autyzmem i zespołem Aspergera. Członek Polskiego Stowarzyszenia NDT- Bobath. Certyfikowany terapeuta metody NDT- Bobath, certyfikowany terapeuta i diagnosta integracji sensorycznej, trener sensoplastyki. Doktorantka na Śląskim Uniwersytecie Medycznym w Katowicach, realizuje dysertację doktorska z tematyki „Dyspraksja w ujęciu neurorozwojowym”. Wykładowca akademicki, autorka publikacji z zakresu fizjoterapia w pediatrii. Od 2008 roku zajmuję się rehabilitacją dzieci i niemowląt. Stale podwyższa swoją wiedzę i kwalifikacje uczestnicząc w różnych kursach, szkoleniach i konferencjach. Zajmuje się neurorozwojową terapią dzieci i niemowląt, terapią w schorzeniach neurologicznych, terapią integracji sensorycznej, korekcją wad postawy. Prowadzi instruktaże dla rodziców dotyczące opieki i wspomagania dziecka w trakcie jego rozwoju.

Ważne informacje
na temat wydarzenia:

  • Udział w wydarzeniu jest bezpłatny; wystarczy się zapisać, aby w dniu wydarzenia otrzymać link do transmisji.
  • Zapisy na webinar trwają do 23 kwietnia 2024 do godziny 12:00.
  • W dniu wydarzenia wyślemy do Ciebie link do transmisji webinaru. Pamiętaj, aby sprawdzić także folder SPAM.
  • Webinar potrwa ok. 60 minut: 45 minut wykładu + 15 minut na zadawanie pytań.
  • Wydarzenie nie jest certyfikowane.
  • W podziękowaniu za zapis każdy uczestnik otrzyma kod zniżkowy na bilet na Ogólnopolską Konferencję Integracji Sensorycznej Narzędzia diagnozy i terapii zaburzeń SI w pracy z pacjentem neuroróżnorodnym

Oglądaj 23 kwietnia 2024, o godzinie 18:00!

Oglądaj